Loading...
 
Logowanie do USOSweb
Logowanie
do USOS
Dla kandydatów
Dla
kandydatów
Studies in English
Studies
in English
Konkurs Internetowy
Konkurs
Internetowy
MiNI Akademia Matematyki
MiNI Akademia
Matematyki
Archipelag Matemetyki
Archipelag
Matematyki
Blog Przemysława Biecka
Blog
Przemysława Biecka


 

 

Aktualności


Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych uzyskał kategorię A w ocenie parametrycznej jednostek naukowych przeprowadzonej przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego za okres od 01.01.2013 do 31.12.2016.


Prezydium Państwowej Komisji Akredytacyjnej przyznało ocenę wyróżniającą dla kierunku „matematyka”, prowadzonego na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

(Uchwała PKA)

Dlaczego warto studiować na MiNI - opinie absolwentów


Nowy gmach MiNI
Nowy Gmach MiNI
Wirtualna wycieczka po gmachu MiNI
Wirtualna wycieczka
po Gmachu Wydziału


 

MiNI Akademia Matematyki: „Grafy przecięć figur geometrycznych” - dr Paweł Rzążewski, sobota 17 marca 2018, godz. 14.00, sala 107 w gmachu MiNI

Studencka Konferencja Zastosowań Matematyki "DwuMIan" - 23-25 marca 2018

Gala Finałowa konkursu na najlepszą pracę magisterską – Data Science Masters

Konferencja Jubileuszowa prof. Krzysztof Chełmińskiego - 1 marca 2018, gmach MiNI

Pomoc w organizacji Olimpiady Matematycznej

Oferta pracy w charakterze stypendysty dla doktoranta w ramach projektu badawczego finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki

Oferta pracy w charakterze stypendysty dla studenta w ramach projektu badawczego finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych ogłasza nabór kandydatów w roku akademickim 2017/2018 na czteroletnie studia doktoranckie z matematyki i jej zastosowań rozpoczynające się w semestrze letnim.

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych ogłasza nabór kandydatów w roku akademickim 2017/2018 na czteroletnie studia doktoranckie z informatyki i jej zastosowań rozpoczynające się w semestrze letnim.

Laureaci Złotej Kredy 2017 z Wydziału MiNI

"Złota Nabla" dla dr inż. Żanety Trębskiej

Inauguracja programu „Doktoraty wdrożeniowe” na Politechnice Warszawskiej. Wydział MiNI wśród wydziałów z największą liczbą stypendystów

Rozpoczęcie XIX edycji Powszechnego Internetowego Konkursu dla uczniów szkół średnich - Matematyka

Doktorant z naszego Wydziału, pan Ihor Mykhalevych otrzymał stypendium w ramach Programu stypendialnego im. Stefana Banacha na rok akademicki 2017/18. Gratulujemy!

Rada Fundacji Profesor Anny Romanowskiej przyznała jednorazowe stypendia naukowe dwóm doktorantom naszego Wydziału panu mgr. Adamowi Komorowskiemu i panu mgr. Mateuszowi Ulińskiemu oraz jednorazowe stypendium za najlepszą pracę licencjacką z algebry obronioną w roku akademickim 2015/16 studentce naszego Wydziału pani Marii Czaplickiej.

Studentka naszego Wydziału, pani Michalina Mizura z II roku Informatyki otrzymała stypendium im.inż. Mieczysława Króla na rok akademicki 2017/2018. Gratulujemy!

Studiuj na MiNI PW - będziesz najwyżej ceniony przez pracodawców

• Matematyka na PW (kierunek prowadzony przez Wydział MiNI) najwyżej notowana w opinii pracodawców (QS World University Ranking by Subject) spośród wszystkich uczelni w Polsce, Czechach i na Węgrzech w rankingu tematycznym: Matematyka.

• Informatyka na PW (w tym kierunek prowadzony przez Wydział MiNI) wśród trzech najwyżej notowanych w opinii pracodawców (QS World University Ranking by Subject) uczelni w Polsce, Czechach i na Węgrzech w rankingu tematycznym: Informatyka (i najwyższa ocena pracodawców dla PW spośród wszystkich uczelni w Polsce w kategorii Informatyka).

Nowe seminarium środowiskowe "Systemy inteligentne. Teoria, praktyka, wyzwania"

Pracownik naszego wydziału, pan dr Grzegorz Ostrek, za rozprawę "Falkowe metody estymacji zmian ukrytych w diagnostyce obrazowej wczesnego udaru mózgu" (promotor - prof. Artur Przelaskowski), otrzymał wyróżnienie w Konkursie na najlepszą prace doktorską z dziedziny radiokomunikacji i technik multimedialnych organizowanym przez Fundację Wspierania Rozwoju Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych.

Informacja o możliwości realizacji "Doktoratów wdrożeniowych" z informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych ogłasza dodatkowy nabór kandydatów w roku akademickim 2017/2018 na czteroletnie studia doktoranckie z informatyki i jej zastosowań

Nowy elitarny kierunek na studiach inżynierskich Inżynieria i Analiza Danych (Data Science)

Nowa 4-semestralna specjalność dla absolwentów studiów licencjackich na studiach magisterskich kierunku Informatyka: Przetwarzanie i analiza danych (ang. Data Science). Strona kierunku.

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych ogłasza dodatkowy nabór kandydatów w roku akademickim 2017/2018 na czteroletnie studia doktoranckie z matematyki i jej zastosowań

Informacja o Laboratorium Wirtualnej Rzeczywistości na stronie głównej Politechniki Warszawskiej

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych najlepiej ocenianym przez absolwentów Wydziałem Politechniki Warszawskiej

Wydział MiNI otrzymał status CUDA Teaching Center (list z firmy Nvidia)Wydział MiNI miejscem odkrywania talentów
   


Na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych realizowane są następujące zadania Programu Rozwojowego Politechniki Warszawskiej, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego:
  • Kształcenie w języku angielskim
  • Matematyka przemysłowa
  • Matematyka w służbie społeczeństwa informacyjnego
  • Zajęcia wyrównawcze

Page last modified on Środa 14 Marzec, 2018 11:25:26 CET