Loading...
 
Logowanie do USOSweb
Logowanie
do USOS
Dla kandydatów
Dla
kandydatów
Studies in English
Studies
in English
Konkurs Internetowy
Konkurs
Internetowy
MiNI Akademia Matematyki
MiNI Akademia
Matematyki
Archipelag Matemetyki
Archipelag
Matematyki
Blog Przemysława Biecka
Blog
Przemysława Biecka


 

 

Aktualności


Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych uzyskał kategorię A w ocenie parametrycznej jednostek naukowych przeprowadzonej przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego za okres od 01.01.2013 do 31.12.2016.


Prezydium Państwowej Komisji Akredytacyjnej przyznało ocenę wyróżniającą dla kierunku „matematyka”, prowadzonego na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

(Uchwała PKA)

Dlaczego warto studiować na MiNI - opinie absolwentów


Nowy gmach MiNI
Nowy Gmach MiNI
Wirtualna wycieczka po gmachu MiNI
Wirtualna wycieczka
po Gmachu Wydziału


 

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Tomasza Millera 9 listopada godzina 12:15

Doktorant z naszego Wydziału, pan Ihor Mykhalevych otrzymał stypendium w ramach Programu stypendialnego im. Stefana Banacha na rok akademicki 2017/18. Gratulujemy!

Rada Fundacji Profesor Anny Romanowskiej przyznała jednorazowe stypendia naukowe dwóm doktorantom naszego Wydziału panu mgr. Adamowi Komorowskiemu i panu mgr. Mateuszowi Ulińskiemu oraz jednorazowe stypendium za najlepszą pracę licencjacką z algebry obronioną w roku akademickim 2015/16 studentce naszego Wydziału pani Marii Czaplickiej.

Studentka naszego Wydziału, pani Michalina Mizura z II roku Informatyki otrzymała stypendium im.inż. Mieczysława Króla na rok akademicki 2017/2018. Gratulujemy!

Inauguracja roku adakemickiego 2017/2018 dla kierunków Informatyka, Matematyka i Inżynieria i Analiza Danych 2 października o godzinie 13:30 sala 107 gmach MiNI.

Studiuj na MiNI PW - będziesz najwyżej ceniony przez pracodawców

• Matematyka na PW (kierunek prowadzony przez Wydział MiNI) najwyżej notowana w opinii pracodawców (QS World University Ranking by Subject) spośród wszystkich uczelni w Polsce, Czechach i na Węgrzech w rankingu tematycznym: Matematyka.

• Informatyka na PW (w tym kierunek prowadzony przez Wydział MiNI) wśród trzech najwyżej notowanych w opinii pracodawców (QS World University Ranking by Subject) uczelni w Polsce, Czechach i na Węgrzech w rankingu tematycznym: Informatyka (i najwyższa ocena pracodawców dla PW spośród wszystkich uczelni w Polsce w kategorii Informatyka).

Nowe seminarium środowiskowe "Systemy inteligentne. Teoria, praktyka, wyzwania"

W dniu 2 października w sali 44 (DataLab) odbędzie się szkolenie dla doktorantów z przygotowywania wniosków grantowych. Szkolenie poprowadzą Michał Burdukiewicz i Joanna Dziewańska.Więcej informacji

Zapraszamy na wydarzenie Festiwalu Nauki organizowane przez Wydział MiNI PW w dniach 23-27 września 2017.

Rekrutacja na studia II stopnia rozpoczyna się 02 sierpnia 2017 r.

Pracownik naszego wydziału, pan dr Grzegorz Ostrek, za rozprawę "Falkowe metody estymacji zmian ukrytych w diagnostyce obrazowej wczesnego udaru mózgu" (promotor - prof. Artur Przelaskowski), otrzymał wyróżnienie w Konkursie na najlepszą prace doktorską z dziedziny radiokomunikacji i technik multimedialnych organizowanym przez Fundację Wspierania Rozwoju Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych.

III Dzień Popularyzacji Matematyki - 14 wrzesnia 2017 - gmach MiNI

Informacja o możliwości realizacji "Doktoratów wdrożeniowych" z informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych ogłasza dodatkowy nabór kandydatów w roku akademickim 2017/2018 na czteroletnie studia doktoranckie z informatyki i jej zastosowań

Nowy elitarny kierunek na studiach inżynierskich Inżynieria i Analiza Danych (Data Science)

Nowa 4-semestralna specjalność dla absolwentów studiów licencjackich na studiach magisterskich kierunku Informatyka: Przetwarzanie i analiza danych (ang. Data Science). Strona kierunku.

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych ogłasza dodatkowy nabór kandydatów w roku akademickim 2017/2018 na czteroletnie studia doktoranckie z matematyki i jej zastosowań

Informacja o Laboratorium Wirtualnej Rzeczywistości na stronie głównej Politechniki Warszawskiej

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych ogłasza nabór kandydatów w roku akademickim 2017/2018 na czteroletnie studia doktoranckie z informatyki i jej zastosowań.

Wybitnie uzdolniony uczeń z Podhala zwycięzcą XVIII edycji Powszechnego Internetowego Konkursu dla uczniów szkół średnich - Matematyka

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych ogłasza nabór kandydatów w roku akademickim 2017/2018 na czteroletnie studia doktoranckie z matematyki i jej zastosowań.

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych najlepiej ocenianym przez absolwentów Wydziałem Politechniki Warszawskiej

Wydział MiNI otrzymał status CUDA Teaching Center (list z firmy Nvidia)

Gmach naszego Wydziału nagrodzony w konkursie "Życie w architekturze"Wydział MiNI miejscem odkrywania talentów
   


Na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych realizowane są następujące zadania Programu Rozwojowego Politechniki Warszawskiej, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego:
  • Kształcenie w języku angielskim
  • Matematyka przemysłowa
  • Matematyka w służbie społeczeństwa informacyjnego
  • Zajęcia wyrównawcze

Page last modified on Poniedziałek 23 Październik, 2017 16:10:07 CEST