Wydział Mini

Ostatnia aktualizacja:
October 05. 2018 11:22:56
AiTO > 60 - lecie profesora Stanisława Janeczko

60 - lecie profesora Stanisława Janeczko

W dniach 02.09.2013 - 6.09.2013 odbyła się w Międzynarodowym Centrum Nauk Matematycznych (ICMS) w Edynburgu konferencja Singularities in geometry and applications III z okazji 60-lecia prof. Stanisława Janeczko.

Strona główna konferencji: Singularities in geometry and applications III

Poniżej zdjęcie uczestników konferencji w Edynburgu:Podczas konferencji prodziekan naszego Wydziału, Wojciech Domitrz, wygłosił wykład na temat bogatego dorobku naukowego prof. Stanisława Janeczko. (The work of S Janeczko)

Na czeœć prof. Janeczko została zorganizowana uroczysta kolacja konferencyjna w Playfair Library in the Old College (Bibliotece Uniwersytetu w Edynburgu).Prof. Giblin gives talk about prof. Janeczko


Prof. Janeczko, prof. GiblinPonadto w dniach 25-30.08.2013 odbyła się w Centrum Banacha w Warszawie konferencja Geometric Singularity Theory - Polish-Japanese Singularity Theory Working Days zorganizowana przez pracowników naszego wydziału. W ramach konferencji odbyły się sesje z okazji 60-lecia prof. Stanisława Janeczko i 70-lecia jego wieloletniego współpracownika prof. Petera Giblina z Uniwersytetu w Liverpoolu.JM Rektor Politechniki Warszawskiej prof. Jan Szmidt składa życzenia prof. Janeczko oraz jego żonie P. Teresie Janeczko.Prodziekan Wydziału MiNI, prof. Janina Kotus składa życzenia prof. Janeczko oraz jego żonie P. Teresie Janeczko.