Aktualności > Przewodnik po stronie

Przewodnik po stronie


...czyli dwa słowa o tym, co znajdziecie na poszczególnych podstronach:

Aktualności - nazwa mówi sama za siebie :) To właśnie w tym dziale możecie szukać wszelkich aktualności dotyczących naszej niewielkiej lecz prężnej społeczności doktorantów wydziału MiNI PW. Na bieżąco będziemy Was informować o tym co ważne, co się zmieniło, o czym warto pamiętać i o czym absolutnie nie należy zapomnieć! Jeśli jakaś ważna Waszym zdaniem informacja nie pojawiła się jeszcze na stronie - dajcie nam znać.


A wszelkie nieco już mniej aktualne wiadomości znajdziecie oczywiście w dziale Ogłoszeń archiwalnych.


Dział O nas będzie poświęcony Wydziałowej Radzie Doktorantów i jej działalności. Dowiecie się tutaj, kto wchodzi w skład Waszych przedstawicieli, jak również, czym zajmuje się i jakie funkcje pełni Rada.

   Jeśli natomiast znaleźliście się w trudnej sytuacji materialnej, chcielibyście ubiegać się o stypendium lub zapomogę - zapraszamy na podstronę Komisji Stypendialnej. Poznacie tam nie tylko skład komisji, ale również wszelkie Wasze prawa do świadczeń materialnych oraz zasady ich przyznawania - regulaminy oraz wskazówki dotyczące tych właśnie świadczeń.


Nieustannie zapraszamy Was na Forum doktorantów Wydziału MiNI. To jest miejsce na Wasze ogłoszenia. Może właśnie powiększyła się Wam rodzina o pewnego małego człowieczka? Albo chcielibyście nas zaprosić na swój koncert, wystawę, pokaz slajdów, imprezę...? A może pragniecie podzielić się ze światem swoimi sukcesami lub trudnościami? Może pilnie poszukujecie mieszkania, banku wartego polecenia, książki, artykułu, sposobu na spędzenie sylwestra? Nie mogliście trafić lepiej! :)  Piszcie na Forum!  Mamy nadzieję, że będzie Wam ono dobrze służyło do wymiany poglądów i prowadzenia pasjonujących dyskusji :)


  Zakładka Galeria prowadzi do fotorelacji z różnych wydarzeń z życia naszej doktoranckiej społeczności na WMiNI PW. Polecamy!


  Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Warsztaty, w której znajdziecie szczegółowe informacje na temat organizowanych w maju 2007 przez WRD na WMiNI I Interdyscyplinarnych Warsztatów doktorantów i młodych naukowców w Spale - a także zdjęcia z wyjazdu pogrupowane tematycznie.


   A jeśli jeszcze nie wiecie, gdzie nas szukać i w jaki sposób najłatwiej jest się z nami skontaktować - zajrzyjcie do działu Kontakt.